×

Varování

Key folder in safepath unaccessible
Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka

Eset Family Security Pack

Print
Antivirový program - rodinné balení pro 3 počítače na 12 měsíců, 3x ESET Smart Security (Antivirus, Antispyware, Firewall, Antispam) a 3x ESET Mobile Security
no  image found Eset Family SecurityEset Family Security
Base price for variant 1511,00 Kč
Sales price 1511,00 Kč
Discount
Price / kg:
Description

ESET Family Security Pack

 
Elektronická licence tohoto software obsahuje antivirový program doplněný o účinný antispyware, firewall, antispam a rovněž ochranou pro mobilní zařízení. Program je založený na ověřené technologii, která spolehlivě eliminuje hrozby pro vaše soubory a důležitá data. Nejnovější, již sedmá verze, je speciálně navržena tak, aby její činností nedocházelo ke zpomalení chodu systému a váš počítač tak měl dostatek výpočetního výkonu. Soubory jsou například kontrolovány už v průběhu stahování, čímž se výrazně snižuje čas jejich kontroly. Program se vyznačuje i podporou pro notebooky, kdy jsou akce, které nepotřebují okamžitý zásah odloženy na později a tím vám umožní zůstat déle online. Modul Anti-Theft vám umožňuje lokalizovat na mapě ztracený notebook a vzdáleně sledovat aktivitu počítače.

Program nabízí i pokročilou ochranu soukromí včetně firewallu, který brání před neautorizovaným přístupem k PC z internetu či technologií Anti-Phishing, zabraňující podvodným způsobem získat vaše data. S pomocí Rodičovské kontroly snadno zablokujete přístup až k 20 kategoriím stránek s nevhodným obsahem pro vaše děti. Samozřejmostí je maximální ochrana už v základním nastavení a intuitivní ovládání. Pro pokročilejší uživatele jsou samozřejmě připraveny detailní možnosti nastavení, aby si program uzpůsobili přesně podle svých potřeb.

Pro mobilní zařízení je připravený ESET Mobile Security obsahující antivirus, antispam a modul Anti-Theft. Program umožňuje například filtraci nevyžádaných SMS a MMS či blokaci nevyžádaných hovorů. Dále umožňuje vzdálené uzamčení SIM karty zcizeného telefonu, jeho GPS lokalizaci či vzdálené smazání dat na paměťové kartě pomocí SMS příkazu.

ESET Family Security Pack je určen pouze pro domácí uživatele. ESET Family Security Pack 7 není možné zakoupit na IČ ke komerčním účelům.

Parametry a specifikace:

Licence:
Elektronická licence na 12 měsíců

Obsah licence:
3x ESET Smart Security pro PC
3x ESET Mobile Security pro mobilní zařízení

Systémové požadavky ESET Smart Security:
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Home Server 2003, 2011 (na této platformě nefunguje modul Anti-Theft)

Systémové požadavky ESET Mobile Security:
Android 2.3
Operační paměť: 256 MB
Vnitřní paměť: 12 MB
Procesor: 500 MHz

Reviews

There are yet no reviews for this product.